ATRAKCJE BEZPŁATNE W STREFIE FESTIWALOWEJ W HALLU

Podczas Festiwalu przewidujemy bezpłatne atrakcje na stoiskach Partnerów (w hallu głównym na parterze), z których  – oprócz uczestników konferencji – będzie mógł skorzystać każdy, kto zarejestruje się na stronie lub na miejscu, w dniu Festiwalu.

Oto jakich atrakcji możecie się spodziewać:

 

1. Super interaktywne stoisko Neuron Cube – organizatora szkoleń dla pasjonatów nowych technologii.  

Każdy, kto odwiedzi stoisko i wypełni krótki kwestionariusz będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród – koszulek i podkładek do myszki. Dodatkowo osoby, które zapiszą się na kurs podczas Festiwalu mogą liczyć na 10 % zniżki na wybrany kurs z danego poziomu (I, II, III) i tematyki:  animacja i grafika 3D lub programowanie w C++, Java lub Python.

 

2. Stoisko Przedszkola Happy Feet – masa animacji i niespodzianek dla wszystkich uczestników w wieku przedszkolnym 😉

Będą organizowane liczne zabawy połączone z konkursem i nagrodami, będzie też można otrzymać vouchery ze zniżkami, a także kolorowe balony 🙂 

 

3. Strefa Szkoły Waldorfskiej – z ciekawymi informacjami i animacjami dla dzieci w wieku szkolnym

4. Strefa ambitnej książki Wydawnictwa Mamania

5. Stoisko Szkoły Empatii – możliwość zakupu książek naszej wyjątkowej Prelegentki – Zofii Schacht Petersen, uzyskania informacji na temat wyjazdów Family Camp i zniżek na kursy i szkolenia

 

6. Rozbujana strefa super wygodnych, wiszących foteli firmy Bujamy 

 

7. Konkurs na szaloną, rodzinną sesję zdjęciową na stoisku naszej fotografki Olgi Hoffmann – do wygrania profesjonalna sesja foto!

8. Strefa Centrum Szczęśliwej Rodziny –  możliwość zakupu książek i zapisów na wyjątkowe kursy Pozytywnej Dyscypliny 

9. Wiele atrakcji czeka dzieci i rodziców także w obrębie kawiarni Wawerskiego Centrum Kultury  – w tym rozbudowany kącik dziecięcy i sporo pożywnych dań przygotowanych przez zewnętrzny catering 

10. stoisko Zen Coachingu – możliwość dowiedzenia się więcej o tym niezwykłym programie rozwoju osobistego dla dorosłych i otrzymania zaproszeń na spotkanie z twórcą Zen Coachingu – Kare Landfaldem.

11. stoisko z duchową biżuterią marki Lullaby Malas

Wszystkie atrakcje będą dostępne przez cały czas trwania Festiwalu, od 9:30 do 15:30. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy do rejestrowania uczestnictwa!

 

  

 Jeśli chcesz wziąć udział tylko w atrakcjach bezpłatnychZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE ZAPISÓW